הפסקת פרסומות

טעימה מהמהלכים המובילים שלנו

דרכנו

במי בוחרים? במי שמחבר בינינו

תנועת דרכנו בקמפיין בחירות 2019

תנועת דרכנו, הפועלת כדי לחבר בין הציבור הישראלי מימין ומשמאל סביב ערכים משותפים, יצאה בקמפיין שקרא לציבור להצביע בבחירות למנהיגים המבקשים לאחד את החברה הישראלית ולפעול כנגד הפילוג וההסתה.

קמפיין הבחירות של תנועת דרכנו, התנועה האזרחית החוץ מפלגתית הגדולה בישראל עם כ-300 אלף תומכים ותומכות, יוצא לדרך תחת הסיסמה: "בוחרים במי שמחבר בינינו – שמים את ישראל במרכז".

הקמפיין, שהתאפיין בעיקר בעבודת שטח אינטנסיבית אך גם בשילוט חוצות רחב היקף, מודעות בעיתונים, סרטונים בקולנוע ופרסום דיגיטלי, ביקש מהציבור הישראלי להצביע בבחירות למנהיגים שלדעתם מחברים ומאחדים את הישראלים ונמנעים מכל שיח ופעולות המביאות לפילוג החברה.

בבחירות של 2019 ״דרכנו״ קראה לרוב המתון בישראל להבטיח, שהקואליציה הבאה שתוקם לישראל תהיה קואליציה מתונה, רחבה, וממלכתית. כזו שתהיה מחויבת לייצג ולשרת את המכנה המשותף הרחב של הציבור הישראלי, ותפעל להדגיש את המחבר ולא את המפריד.

קרדיטים:

מנכ"לית משותפת: הדר גור אריה  מנכ"לית משותפת: מיכל רומי  סמנכ"ל לקוחות: מתן אברמוביץ'  סופרוויזרית: הדס ורום  אסטרטגיה: עמית פס  קריאייטיב: ניר אמבר  ארט: בן קייל  הפקה: ראבל הפקות  במאית: נירית ירון  סטודיו: סטודיו מקאן

שליחת קורות חיים